Кошик
357 відгуків
Приятный бонус от Храни Киев - бесплатная доставка каждому !Посмотреть товары
+380936000496
+380990060931
+380974331390
Видеонаблюдение, домофоны, охранные системы, СКУД

Xiaomi

Впевнений крок у майбутнє: «розумні будинки» від Xiaomi

«розумному будинку» бренду Xiaomi злагоджено і безперебійно функціонує кероване одним центром обладнання. Xiaomi smart home зарекомендував себе на українському ринку завдяки відповідності очікуванням користувача і ціною.

Особливості обладнання для «розумних будинків» від марки Xiaomi

Xiaomi smart home містить набір тригерів і датчиків, необхідних для побудови повноцінної системи «Розумний будинок». В комплекті передбачені:

  • основний хаб;
  • бездротова кнопка-комутатор;
  • датчик руху;
  • датчик відкриття дверей;
  • набір липучок для фіксації пристроїв;
  • скріпка для скидання.

Пристрій відповідає за встановлення взаємодії між датчиками і смарт-девайсами. Перевага для користувача полягає в тому, що керувати елементами мережі можна за допомогою єдиного пульта.

Процес установки контролера

Вилка хаба може не поєднуватися з вітчизняними розетками, тому перед початком підключення варто придбати універсальний подовжувач USB-роз'ємами.

Дії користувача будуються за таким алгоритмом:

  • підключення хаба до домашньої мережі Wi-Fi;
  • підключення датчиків (попередньо конфігурації: сигналізація, що спрацьовує на рух або відкриття вікон, нічник, що реагує на датчик руху або кнопку, а також будильник).

Урізноманітнити можливості системи можна при наявності інших продуктів Xiaomi. Наприклад, після спрацювання сигналізації можлива запис IP-камери або при відкриванні вікна припиняє функціонувати освіжувач повітря або вимикається освітлення. Використовуючи керовані розетки, вдається побудувати складні системи, що охоплюють різні сценарії. Налаштування взаємодій проста, вона полягає у виборі датчика і тригера, а потім у прив'язці до них дій пристроїв. Головна перевага продукту — автоматизація дій приладів всередині приміщення.

«Розумні будинки» від Xiaomi в місті Києві і Україні завойовують все більшу популярність. Комплект простий в установці і не вимагає професійної установки. Керувати роботою всіх датчиків користувач може простим натисненням однієї кнопки. Інтелектуальні системи допомагають створювати затишок і забезпечують зручність користувача. Крім того, контролери доступні за ціною. Наш сайт пропонує купити в Києві та на території України комплекти «розумних будинків» від Xiaomi.

Фільтри
Ціна
Акція
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Храни Киев - видеонаблюдение, домофоны, охранные системы, СКУД
bo6dan1
Богдан Приходько
УкраїнаКиївбульвар Кольцова 14-е, офис 394
+380936000496Богдан
+380990060931Галина
+380974331390Александра
Мапа